البرز، کرج
0912-3449620

خدمات پس از فروش تصفیه آب

خدمات پس ار فروش کرج آب در زمینه دستگاه های تصفیه آب خانگی عبارتند از:
حمل و نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب بصورت رایگان
پس از تماس مشتریان با دفتر مرکزی کرج آب و ثبت سفارش و اطلاعات ایشان توسط واحد بازرگانی، انجام امور ارسال و تحویل کالای خریداری شده توسط واحد فنی کرج آب صورت می پذیرد که به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل مشتریان اعزام می شوند

دستگاه تصفیه آب در محل مورد نظر مشتریان بصورت کاملا رایگان نصب و راه اندازی می شود و سپس آموزش های لازم در زمینه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین کاربرد هر کدام از فیلترهای آب تصفیه کن و زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب به مشتریان داده می شود.

ضمانت دستگاه های تصفیه آب
کلیه دستگاه های تصفیه آب خریداری شده از کرج آب دارای 18 ماه ضمانت می باشند.
در طی این مدت در صورت بروز هرگونه اشکال فنی، رفع ایراد به صورت رایگان انجام می شود و در صورت نیاز تعویض کامل دستگاه آب تصفیه کن و نصب و راه اندازی مجدد به صورت رایگان و بر عهده کرج آب صورت خواهد بود.

در برخی از موارد پس از نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب خانگی احتمال بروز نشتی در اتصالات و لوازم دستگاه تصفیه آب وجود دارد. در این صورت بدون هیچ نگرانی با واحد خدمات پس از فروش کرج آب تماس حاصل کنید و موضوع را اطلاع دهید.
مطمئن باشید بوجود آمدن مشکلات احتمالی به سرعت بررسی، پیگیری و رفع خواهد شد.

یادآوری زمان تعویض فیلتر ها از طریق پیامک
واحد خدمات پس از فروش کرج آب از طریق ارسال پیامک زمان تعویض فیلترها را به مشتریان اعلام و یادآوری می نماید.
پس از نصب و راه اندازی آب تصفیه کن از طریق سامانه پیامکی کرج آب زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب در زمان مقرر و همچنین اعزام کارشناس فنی جهت انجام خدمات پس از فروش برای مشترکین اطلاع داده می شود

پس از هماهنگی با مشترکین اقدامات لازم جهت انجام امور خدمات پس از فروش تصفیه آب برای ایشان توسط واحد فنی و اعزام کارشناس فنی انجام خواهد شد.
تمام موارد انجام شده توسط کارشناسان فنی کرج آب بصورت سوابق انجام شده در فرم مربوط به شناسنامه دستگاه تصفیه آب و همچنین در فرم کاردکس هر کدام از مشترکین ثبت و ذخیره و بایگانی می گردد.
15 سال خدمات پس از فروش
کرج آب تضمین می کند به مدت 15 سال خدمات پس از فروش خود را به مشتریان وفادار خود عرضه می نماید.

خدمات پس ار فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی و زمان سرویس آن
یک برنامه منظم برای خدمات دستگاه تصفیه آب مشتریان در نظر گرفته می شود که طبق آن فیلترهای جدید جایگزین فیلتر های قدیمی می شوند.
فاصله زمانی مطلوب برای سرویس دوره ای تصفیه آب یک دوره شش ماه می باشد.